PSG kreće u lov na Contea

Laurence Griffiths/Getty Images

Čini se kako trener Chelseaja Antonio Conte neće ostati na "Stanford Bridgeu", a osim što ga talijanski nogometni savez želi na čelu talijanske reprezentacije i PSG je kontaktirao Conteovog agenta.

Nakon ispadanja iz Lige prvaka, bogati vlasnici žele u Parizu vidjeti novog trenera umjesto Unaija Emerya. Bilo je priča da PSG želi Mauricia Pochettina u svom klubu, dok su sada aktualne priče da je Antonio Conte na meti Parižana.

PSG je navodno čak i kontaktirao Conteovog agenta koji je u utorak bio u Parizu, a također su ostvareni i kontakti s Antoniovim bratom.

Momčad s “Parka prinčeva” ni ove godine neće ostaviti veći trag u europskom nogometu, pa će htjeti promijeniti trenera, a Conte je pred izlazom s Chelseajeve klupe. Ne samo što tim ima težak zadatak da ostvari plasman u Ligi prvaka, već je Talijan ranije otvoreno kritizirao transfer politiku kluba i činjenicu da se nije puno pitao oko prodaje igrača. Ni sam Conte ne krije da bi mijenjao sredinu, a ponuda pariške ekipe će sigurno biti unosna.