Ždrijeb LP: Real – PSG, Chelsea protiv Barce

Champions League 11. pro 201712:21 > 12:33
Getty Image/ Harold Cunningham

U sjedištu UEFA-e u Nyonu odlučeno je tko će igrati u osmini finala najelitnijeg europskog nogometnog natjecanja. Navijači će već u prvoj rundi nokaut-faze imati razloga za zadovoljstvo pred malim ekranima.

U osmini finala nogometne Lige prvaka sukobit će se madridski Real i PSG, dva trenutno ponajbolja europska sastava. Prva utakmica igrat će se na Santiago Bernabeu, a uzvrat na Parku prinčeva. Engleski klubovi imali su mnogo sreće na ždrijebu, barem velika većina njih. Kuglice su najmanje pomazile Chelsea koji će igrati protiv katalonskog giganta Barcelone.

Tottenham će igrati protiv Juventusa, a manchesterski će klubovi morati na gostovanja u prvim utakmicama. United ide na SAnchez Pizjuan na noge Sevilli, dok će City igrati u Švicarskoj kod Basela. Liverpool će također prvu utakmicu igrati na strani, i to kod Porta. Preostali parovi su Shakhtar – Roma i Bayern – Besiktas.

Prve utakmice igraju se 13. i 14. veljače, a uzvrati 6. i 7. ožujka sljedeće godine.