Perez: Zidane do kraja života; Abidal: Najbolji ikada

David Ramos/Getty Images

Predsjednik Real Madrida Florentino Perez poručio je Zinedineu Zidaneu da u klubu može ostati do kraja života.

“Zidane može ostati u Realu do kraja života. Svaki navijač Reala mu je zahvalan. On je predvodio talentiranu momčad, koja je nadmašila onu iz 2001. godine. Tada je bio najbolji igrač na svijetu, a sada je najbolji trener. On se ovim poslom bavi svega 17 mjeseci, ali je učinio sve što je potrebno“, istaknuo je Perez.

Treneru Reala čestitao je i njegov nekadašnji suigrač iz nacionalne momčadi Eric Abidal.

Zidane je najbolji francuski trener svih vremena, a Benzema najbolji francuski napadač. Čestitam!“, napisao je Abidal na društvenim mrežama.

Abidal je dva puta osvojio Ligu prvaka s Barcelonom (2009. i 2011), a sa reprezentacijom Francuske, u kojoj je bio i Zidane, zauzeo je drugo mjesto na Svjetskom prvenstvu 2006.