Izvor: Getty Images/Sascha Steinbach
Nogomet 19.04.2017 | 09:59

Dokazi: Ribéry ismijao suce utakmice u Madridu

Bayern Munich

Nogometaši Bayerna ljuti su na suca Viktora Kassaija i nakon poraza od Reala i ispadanja iz Lige prvaka puna su im usta mađarskog suca.

Frank Riberi, Bajern

Izvor: Matthias Hangst/Bongarts/Getty Images

Nakon trenera Carla Ancelottija i igrača Artura Vidala i Arjena Robena oglasio se i Franck Ribéry.

Francuz je na svom Instagram profilu postavio, a potom i izbrisao, dokaze o krađi na "Santiago Bernabeu" i sporne odluke sudaca ironično prokomentirao:

"Bravo".

Ribéry je "dokazao" da je Cristiano Ronaldo kod oba gola bio u offsideu, ali i da prekršaj Vidala u 84. minuti za drugi žuti karton nije postojao.

Aktualni prvak Europe je u revanšu slavio sa 4:2 i ukupnim rezultatom 6:3 prošao u polufinale Lige prvaka.