Luis Enrique: Ako ćemo tražiti krivce, onda sam to ja

Getty Images/Clive Rose

Barcelona je doživjela najteži poraz otkako na njezinoj klupi sjedi Luis Enrique. U slijedećem susretu dočekuje PSG sa vrlo malim šansama za prolazak u četvrtfinale LP.

Čak i protiv slabijih momčadi nego što je PSG bilo bi jako teško nadoknaditi zaostatak od 4:0, tako da je pred Kataloncima praktično nemoguća misija.

U prvom poluvremenu, bile su dvije faze: Na startu su oni bili bolji, onda smo mi u narednih 15 minuta imali više akcija.

U drugom poluvremenu, pokušali smo promijeniti sistem u 4-2-3-1, sa Messijem u centru, ali to nije donijelo rezultata.

Ako ćemo tražiti krivce i one u koje ćemo upirati prstom, onda sam to ja, jer su ovo isti oni igrači koji su dobili puno drugih utakmica prije ove.

Ostala nam je druga polovica ovog dvoboja. Bit će komplicirano, ali možemo sanjati da će scenarij biti obrnut.

Pokazali smo tijekom godina da smo ekipa koja može odigrati dobre utakmice“, rekaoje Luis Enrique nakon utakmice.