Debakl Reala na poluvremenu protiv desetkovanog Šahtara

Champions League 21. lis 202019:37 > 19:44
(Photo by Alex Caparros/Getty Images)

Da Real Madrid ne igra na razini tog velikog kluba pokazuje i prvih 45 minuta utakmice prvog kola Lige prvaka protiv Šahtara

Rezultat prvog poluvremena utakmice Real Madrid – Šahtar je 0:3. Momčad Zinedinea Zidanea ne pokazuje dobre partije na početku nove sezone, prošli vikend izgubili su kod kuće od slabašnog Cadiza 1:0.

U današnjem dvoboju protiv desetkovanog Šahtara kojem nedostaje više od 10 igrača zbog pozitivnog nalaza na Covid-19 očekivala se pobjeda Reala kako bi se vratilo samopouzdanje za nastavak sezone. Međutim, Kraljevima prijeti debakl jer su u prvih 45 minuta primili već tri gola. Jako loše reakcije neuvjerljive obrane kod sva tri gola zaista zadaju glavobolju Zidaneu. Nema kapetana i stožernog igrača obrane Sergija Ramosa i situacija izgleda alarmantno.

Kako će izgledati nastavak vidjet ćemo, ali ovakav Real jedva može zabiti jedan gol, a kamoli tri ili četiri vrlo dobrom Šahtaru koji pokazuje da ima preko 20 vrlo kvalitetnih igrača.