Rebrov: Nevjerojatno, nisam to očekivao od navijača

(Photo by Mark Runnacles/Getty Images)

Ukrajinski trener bio je presretan nakon velikog uspjeha sa svojim klubom kojemu je ostao samo još jedan protivnik do ulaska u najelitnije nogometno klupsko natjecanje

Nogometašima Ferencvaroša još je preostala samo jedna prepreka do grupne faze Lige prvaka – norveški Molde. Mađarski velikan odigrao je taktički odličnu utakmicu protiv Dinama i prošao u playoff.

Tribine na Groupama Areni bile su prazne, no zato je ispred stadiona bila ludnica. Mađarski klub ima veliki broj pristalica koji navijaju za njih, takozvani Green Monsters, gdje je njih više stotina navijalo iz sveg glasa za svoje igrače.

‘Navijači su nam jako pomogli, nisam očekivao da će tako navijati 90 minuta. Nevjerojatno. Kartonski navijači na tribinama dobro su izgledali, ali podrška uživo nešto je sasvim drugo’ – rekao je trener Ferencvaroša, Sergej Rebrov.

Fradi je samo jednom igrao u grupnoj fazi Lige prvaka, bilo je to sezone 1995./1996. kada je završio na trećem mjestu u skupini sa Ajaxom, Real Madridom i švicarskim Grasshoppersom.