Mamić: Nisu nas ničim iznenadili, imali smo dominaciju

Alexander Hassenstein/Getty Images

Mađarski velikan izborio je preko Dinama playoff Lige prvaka, gdje ih čeka norveški Molde

Ferencvaroš je ovoga puta bio bolji, sa 2:1 slavili su protiv Dinama te u playoffu Lige prvaka igraju protiv Moldea.

Myrto Uzuni prošao je put od tragičara do junaka, prvo je zabio autogol za izjednačenje, ali onda se iskupio u 65. minuti kada je matirao Livakovića za konačan rezultat.

‘Ferencvaroš je iskoristio svoje prilike. Mi svoje nažalost nismo. Nakon primljenog gola u prvoj minuti smo se relativno brzo oporavili, uhvatili konce igre i izjednačili. Nakon toga smo opet izgubili konce igre, nismo bili pravi‘ – rekao je trener Dinama Zoran Mamić pa nastavio:

‘Imali smo dominaciju. Bili smo nekoliko puta opasni pred golom Ferencvaroša. Zapravo sve prilike koje smo imali u prvom i drugom dijelu su bile vrlo dobre. Nažalost, nismo ih iskoristili, Ferencvaroš svoje jest i čestitam im još jednom. Oni su igrali na način koji smo očekivali. Nisu nas ničim iznenadili. Naravno da u pripremi nismo očekivali da ćemo primiti gol u prvoj minuti, međutim znali smo koje su njihove jake strane. Oni su ih danas demonstrirali’ – zaključio je Mamić.