UŽIVO: Kraj! Ferencvaroš izbacio Dinamo iz Lige prvaka!

Alex Pantling/Getty Images

Hrvatski prvak Dinamo večeras od 19:00 sati u Budimpešti igra utakmicu 3. pretkola Lige prvaka, a protivnik je Ferencvaros.

90′ KRAJ. Dinamo je ispao!

85′ Nakon kornera Ivanušeca u neočekivanoj šansi se našao Petković, ali nije dobro reagirao

80′ Novo ispadanje Dilavera, bilo je opasno, ali igrač Dinama je sam uspio ispraviti svoju grešku

78′ Stojanović se poigravao u opasnoj zoni, izgubio je loptu i Mađari su dobili korner

66′ Još jedna loša reakcija Dinamove obrane, Uzuni je pobjegao i krasnim finišem doveo Ferencvaroš u vodstvo!

58′ Majer nije puno pokazao i napušta igru, mijenja ga Kristijan Jakić

52′ Fantastičan solo prodor Stojanovića koji je u slalomu prošao dva igrača domaćih i tukao s desetak metara iskosa, ali Dibusz brani

50′ Konačno šansa za Modre, fantastičnu teledirigiranu loptu poslao je Dilaver za Kastratija koji se fino ubacio u šesnaesterac s desne strane, ali je promašio vrata

47′ Odmah opasnost pred vratima Dinama. Nakon kornera lopta je preletjela sve u obrani Dinama, pala je pred noge Sigera, ali se nije najbolje snašao.

46′ Počelo je drugo poluvrijeme

45′ Kraj prvog dijela, na predah se odlazi s 1:

43′ Opasno živi Dinamo u smiraju prvog dijela, Uzuni je pobjedao obrani Modrih, ali nije najbolje primio loptu i Livaković je to stigao pokupiti

39′ Kakva šansa za Mađare. Kharatin je ubacio s lijeve strane, Uzuni se ugurao između Gvardiola i Dilavera i pucao s pet metara, ali Livaković je na pravom mjestu

32′ Boli je probao s 20 metara, ali lagan je to posao za Livakovića

28′ Probili su Mađari Dinamo po lijevoj strani, opasan centaršut u sredinu u posljednji je trenutak u korner izbio Gvardiol

23′ GOL! Dinamo je brzo kapitalizirao svoju premoć nakon primljenog pogotka. Majer je odlično zavrnuo loptu u peterac iz kornera, a Gojak je pogodio mrežu!

19′ Petković je imao lijepi solo prodor u šesnaestercu, ali njegov udarac zapeo je u protivničkom bloku

11′ Bruno Petković iznudi je prekršaj s desne strane iskosa, na nekih 20-ak metara. Udarac Majera međutim, mogao je biti mnogo bolji

10′ Nakon početnog šoka Modri se bude, prezueli su inicijativu i sve su opasniji

8′ Kakva šansa za Dinamo, brzo su Modri mogli uzvratiti. Lovrencsics je pogriješio, Ademi je sam izašao pred Dibuzsa, ali njegov udarac bio je vrlo loš

2′ Modri su šokirani na samom startu! Lovrencsics je zabio za vodstvo mađarskog prvaka!

1′ Počela je utakmica!

Stigli su i sastavi za okršaj u Budimpešti:

FERENCVAROŠ: Dibusz – Lovrencsics, Blažič, Kovačević, Čivić – Siger, Somalia, Haratin – Nguen, Uzuni – Boli.

DINAMO: Livaković – Stojanović, Dilaver, Gvardiol, Leovac – Ademi, Gojak, Majer – Kastrati, Oršić, Petković.

—————————————————-

Francois Nel, Getty Images Sport

Veliki je ulog večeras za Dinamo, a protivnik je isti kao i prošle godine Ferencvaros.

Dinamo je lani nakon 1:1 na Maksimiru, u uzvratu slavio s 4:0, ali ovaj put se igra na jednu utakmicu.

Navijači Dinama se pitaju s kojim će sastavom Dinamo krenuti na Ferencvaros, a čini se kako trener Zoran Mamić priprema jedno iznenađenje.