Dobre vijesti iz Dinama, uoči Mađara svi su negativni

GNK Dinamo Zagreb

Modre u mađarskoj prijestolnici čeka težak izazov, protivnik je Ferencvaroš

Maksimirski klub nakon dramatičnog ogleda s Clujom u Ligi prvaka čeka novi izazov. Preksutra gostuju u Budimpešti gdje igraju protiv Ferencvaroša treće pretkolo Lige prvaka, a uoči puta u mađarsku prijestolnicu svi su negativni na COVID-19.

„Sukladno propozicijama UEFA natjecanja, igrači, članovi stručnog stožera prve momčadi i delegacija Dinama obavili su u nedjelju drugo testiranje na covid-19. Svi su rezultati testova negativni.

Utakmica 3. pretkola Lige prvaka Ferencvaros – Dinamo na rasporedu je u srijedu, 16. rujna. Igrači i stožer prošlog su tjedna, sukladno propozicijama, odradili i prvo ovakvo testiranje kada su rezultati bili također negativni.

Momčad Dinama u Mađarsku putuje u utorak, a isti dan na rasporedu su konferencija za medije i posljednji trening uoči utakmice” – stoji u prioćenju Modrih.