U teškim uvjetima PAOK izbacio Vidin Bešiktaš

REUTERS/Alexandros Avramidis

PAOK je u drugom kolu kvalifikacija za Ligu prvaka eliminirao turski Bešiktaš na svom terenu sa 3:1.

Meč je igran u otežanim uvjetima, s obzirom da je u Solunu padala jaka kiša. Ipak, to nije smetalo domaćim nogometašima da u prvom poluvremenu čak tri puta zatresu mrežu.

Christos Tzolis je bio dvostruki strijelac, prvo u sedmoj, potom i u 24. minuti, a uvjerljivih 3:0 bilo je već poslije posla sata igre, kada je pogodak postigao Dimitrios Pelkas.

Bila je to najljepša akcija na utakmici, igrači grčke momčadi su u izveli sjajan kontra napad, u trenutku dok su na stadionu sijevale munje.

Bešiktaš je uspio smanjiti preko Larina u 37. minuti.  a pred sam kraj poluvremena Chuba Akpom, možda i najbolji igrač PAOK-a na ovoj utakmici promašio je penal.

U drugom poluvremenu nije bilo golova, pa će PAOK u narednu rundu kvalifikacija, a protivnika će saznati nakon ždrijeba.