Garcia: Učinjena nam je nepravda, ali ponosni smo

Ronny Hartmann/Bongarts/Getty Images

Trener Lyona Rudi Garcia je nakon poraza 0-3 u polufinalu Lige prvaka od muenchenskog Bayerna rekao da kao momčad mogu biti ponosni na ulazak u polufinale i prikazanu igru, ali i da su razočarani konačnim rezultatom.

Nismo imali sreće na početku meča, jer smo imali dvije najbolje prilike. Trebali smo voditi, ali onda su to oni učinili zahvaljući indvidualnoj kvaliteti briljantnog Gnabryja. Osjećali smo se kao da nam je učinjena nepravda, ali nismo se predali ni u drugom poluvremenu. Iako možemo biti ponosni na ono što smo postigli i kako smo odigrali ovu utakmicu, naravno da smo razočarani“, rekao je 56-godišnji strateg Lyona te dodao:

Išli smo u drugom poluvremenu u širinu i Karl Ekambi je mogao pogoditi za 1-2, ali je Neuer obranio. Bayern nije imao mirnu utakmicu i mislim da su, kao veliki favoriti, sretni što su nas ovako pobijedili.