Pep: Bili smo bolji, ali nismo bili perfektni

Getty Image/Pool / Pool

Menadžer Manchester Citya smatra da je njegova ekipa bila bolja od Lyona u susretu četvrtfinala Lige prvaka, ali da poraz 3:1 duguje činjenici da nije bila perfektna.

Jednog dana ćemo prebroditi taj jaz do polufinala. U prvih 20-25 minuta smo se borili da nađemo prostor za napad. Drugo poluvrijeme je bilo OK, bili smo tu. Imao sam osjećaj da smo bolji. Morate biti perfektni u ovom natjecanju“, istakno je Guardiola i dodao:

Povezano

Uradili smo mnogo dobrih stvari, ali to nije bilo dovoljno. Radili smo greške u kaznenom prostoru u ključnim trenucima. Mučili smo se da stvorimo prostor za napad“.

O neiskorištenoj šansi Raheema Sterlinga za izjednačenje, nedugo prije nego što je Lyon postavio konačan rezultat, Španjolac je rekao:

U toj situaciji morate izjednačiti rezultat kako biste otišli u produžetke, ali smo mi primili treći gol i bilo je gotovo. Stvorili smo više prilika i imali smo više šuteva. Moramo podignuti igrače kada se vrate nazad u klub. Blokada ka polufinalu mora biti uklonjena, momčad je to zaslužila u poslednjih nekoliko godina. Možda ćemo jednog dana uspjeti premostiti taj jaz“.