Olmo: Protiv PSG-a teže nego protiv Atletica

Champions League 14. kol 202015:16 > 15:22
Angel Martinez/Getty Images

Vezni igrač Leipziga Dani Olmo rekao je da protiv PSG-a u polufinalu Lige prvaka očekuje tešku utakmicu.

Španjolac smatra da će njegovom klubu biti teže protiv Francuza nego protiv prethodnog protivnika Atletico Madrida.

“Zaslužili smo pobjedu. Sada se moramo odmoriti i misliti na PSG jer će utakmica protiv njih biti jednako teška, ako ne i teža od one protiv Atletica”, izjavio je Olmo za španjolsku televiziju “Movistar”.

Dani je odigrao fantastičnu utakmicu protiv Atletico Madrida, postigao je pogodak i bio jedan od najboljih na terenu pokazavši tako da je pravo pojačanje za ‘bikove’ iz Leipziga. Sjećamo se da je netom nakon dolaska iz Dinama sjedio na klupi i bio nezadovoljan statusom, ali sam se požalio treneru Nagelsmannu i od tog trenutka je ponajbolji igrač kluba.

Utakmica između Leipziga i PSG-a igra se 18. kolovoza i pobjednik će izboriti veliko finale Lige prvaka.