Obećanje vlasnika PSG-a od kojeg se ledi krv u žilama!

Champions League 13. kol 202019:32 > 19:35
Reuters/Christian Hartmann

Vlasnik Paris Saint Germaina Nasser al-Kelaifi veoma je zadovoljan plasmanom u polufinale Lige prvaka, a posebno je naglasio ulogu Neymara i Mbappea.

Parižani su u posljednjim minutama četvrtfinalnog ogleda s Atalantom preokrenuli i slavili s 2:1. Velike zasluge za to idu Neymaru i Mbappeu, koji su bili asistenti Marquinhosu i Choupo-Motingu.

– Neymar i Kylian su među najboljim igračima svijeta. Neymar je bio fantastičan, bio je igrač utakmice. Kylian i on nikad neće napustiti PSGobećao je Al Kelaifi.

To su velike riječi, s obzirom da se i Brazilac i Francuz već godinama dovode u vezu s odlaskom iz kluba. Posebno Neymar.

Parižani su se našli tako našli među četiri najbolja kluba Europe prvi put nakon 25 godina. U borbi za finale čekaju pobjednika utakmice Atletico Madrid – Leipzig.