Barca oslabljena u LP, na raspolaganju samo 15 igrača

(Photo by Juan Manuel Serrano Arce/Getty Images)

Katalonskog velikana uskoro očekuje uzvratna utakmica osmine finala Lige prvaka protiv Napolija

Katalonski klub započeo je pripreme za uzvrat protiv Napolija u osmini finala Lige prvaka, u prvom susretu je bilo 1:1

Quiqueu Setienu bit će teško sastaviti momčad za taj dvoboj, jer na raspolaganju ima samo 15 igrača.

Alex Caparros, Getty Images Sport

Arturo Vidal i Sergio Busquets neće igrati zbog kartona, dok su ozlijeđeni Samuel Umtiti, Ronald Araujo i Ousmane Dembele. Arthur Melo odbija igrati do kraja sezone što je itekako naljutilo sve u klubu. S druge strane, Braithwaite nema pravo nastupa ove sezone u Ligi prvaka.

Tako Setien trenutno na raspolaganju ima golmane Ter Stegena i Neta, te igrače Piquea, Lengleta, Albu, Firpa, Semeda, Rakitića, Puiga, De Jonga, Roberta, Griezmanna, Suareza, Fatija i Messija.