Klubovi uzvrat osmine finala LP igraju na svom terenu!

Champions League 9. srp 202020:03 > 20:06
(Photo by Mike Hewitt/Getty Images)

Liga prvaka i Europska liga će se nastaviti u kolovozu nakon što se prvenstvo u najjačim europskim ligama privedu kraju.

Poznato je da će se 7. i 8. kolovoza igrati revanš utakmice osmine finala Lige prvaka koje se nisu odigrale u planiranom terminu zbog pandemije koronavirusa. Završnica Lige prvaka igra se u Lisabonu u formatu koji još nije viđen u ovom natjecanju.

No, UEFA je danas donijela i konačnu odluku oko domaćinstva preostalih utakmica osmine finala. Naime, klubovi će igrati ove susrete na svojim stadionima što je svakako za njih odlična informacija.

Ostalo je još da se odigraju utakmice Barcelona – Napoli, Bayern – Chelsea, Manchester City – Real Madrid i Juventus – Lyon. Ranije su se u četvrtfinale plasirali Atalanta, Atletico Madrid, Leipzig i PSG.

Također, ova odluka važi i za preostale utakmice osmine finala Europske lige.