UEFA ukida kaznu Cityju?

Champions League 22. ožu 202021:20 > 21:25
Laurence Griffiths/Getty Images

Manchester Cityju zabranjeno je nastupanje u Ligi prvaka sljedeće dvije sezone, ali...

Španjolski mediji donose sjajne vijesti za Manchester City u ovom teškom trenutku za svijet.

Izvor blizak tamošnjim medijima tvrdi da UEFA razmatra mogućnost da suspendira zabranu sudjelovanja ovom klubu sljedeće dvije godine.

To bi faktički značilo da bi se ovaj klub ponovno našao u Ligi prvaka ako to izbori kroz domaće prvenstvo.

U Manchesteru su sigurni da će uspjeti odgoditi izbacivanje iz europskih natjecanja do kolovoza, a tada će već biti prekasno da odluka stupi na snagu za iduću sezonu.

Podsjetimo, sredinom veljače, UEFA je donijela odlukuda će kazniti Manchester City zbog kršenja financijskog fair playa nakon istrage koja je trajala nekoliko mjeseci.

Shaun Botterill/Getty Images