Efikasan ili ne, tu je: Benzema upisao čudesni jubilej!

Champions League 26. velj 202021:08 > 21:10
Juan Manuel Serrano Arce/Getty Images

Benzema je postao tek šesti igrač Real Madrida koji je u dresu ovog kluba upisao barem 100 utakmica u najelitnijem europskom natjecanju.

Karim Benzema upisao je večeras jedan veličanstveni jubilej u dresu Real Madrida.

Ovaj 32-godišnjak započeo je susret protiv Manchester Cityja u osmini finala Lige prvaka i na taj način upisao 100. nastup za Real u ovom takmičenju.

Benzema je tako postao tek šesti igrač Real Madrida koji je u dresu ovog kluba upisao barem 100 utakmica u najelitnijem europskom natjecanju.

Prije njega to su uspjeli Cristiano Ronaldo (101), Roberto Carlos (107), Sergio Ramos (124), Raul Gonzales (130) i apsolutni rekorder Iker Casillas (150).

Inače, Benzema je u karijeri odigrao ukupno 118 utakmica u Ligi prvaka te je postigao čak 64 pogotka. Ispred njega po broju golova samo su Raul, Leo Messi i Cristiano Ronaldo.