Pep zagolicao maštu odgovorom na pitanje o Petkoviću

Champions League 11. pro 201921:40 > 21:44
Shaun Botterill/Getty Images

Sretan sam što smo na ovakav način završili put u skupini - rekao je Guardiola

SK

Pep Guardiola je zadovoljan nakon posljednje postaje. bili su profesionalni, ozbiljni i uvjerljivi.

Povezano

– Sretni smo i zadovoljni pobjedom. Nismo igrali za bodove, ali jesmo za sebe. Važno je ovako završiti grupnu fazu i bez žutih kartona, što je jako bitno. Sad se okrećemo Premiershipu i idemo dalje”, započeo je Guardiola, pa prokomentirao skupinu.

– Skupina je bila jako čudna i zanimljiva, što dokazuje Atalanta koja je na kraju, nakon lošeg početka, završila na drugom mjestu i prošla dalje. To je nogomet. To je Liga prvaka”. Svi želimo ostati što duže u Ligi prvaka, kao i svih 15 ostalih klubova koji se nađu u osmini finala”.

Foden je zabio gol za 1:4 na Maksimiru...

– Jako je opasan kada je blizu gola, dok mora još učiti kada je daleko od gola. Svejedno, odličan je igrač i Engleska ne mora brinuti za budućnost u sljedećih 10 godina jer igrača kao što je on ima i u drugim engleskim klubovima”, odgovorio je Guardiola.

Progovorio je i o Dinamovom napadaču:
– Petković mi se jako sviđa. Jak je, zna zadržati loptu, zna razigrati.