U Pragu rasistički vrijeđali Lukakua, on odgovorio

Champions League 27. stu 201922:17 > 22:27
Tullio M. Puglia / Stringer

U tijeku je utakmica petog kola Lige prvaka između Slavije iz Praga i milanskog Intera

Drugo je poluvrijeme utakmice u Pragu između Slavije i Intera, a rezultat je 1:1.

No, po tko zna koji put rezultat ponovno ostaje po strani ružnih događaja koje kreiraju na svoj način oni ‘najvjerniji navijači’. Ovog puta u negativnom svjetlu istakli su se oni domaće Slavije, tijekom prvog poluvremena rasistički povikujući prema belgijskom napadaču Romeluu Lukakuu.

Lukaku je asistirao za gol Lautaru Martinezu, a njegov je zgoditak nešto kasnije poništio VAR.

U jednom trenutku krenule su uvrede na koje je Lukaku reagirao pokazujući prema svom uhu ikao da ne čuje što mu poručuju.

Inače, Belgijanac se već suočio s ovim u Italiji protiv Cagliarija kad je također doživio sličnu situaciju, nakon čega je rekao: ‘Ako opet primim rasističke uvrede, odgovorit ću’. Sad je to i napravio.