Talijanski velikani večeras prate Olma

Champions League 26. stu 201915:27 > 15:33
Alex Pantling/Getty Images

Hrvatski prvak Dinamo Zagreb večeras u Milanu igra utakmicu 5. kola Lige prvaka protiv Atalante, a brojni skauti na tribinama dolaze gledati Španjolca Danija Olma.

Modri su trenutno na trećem mjestu s pet bodova koliko ima i drugoplasirani Šakhtar. Atalanta je razočarala u dosadašnjem dijelu Lige prvaka i ima samo jedan bod, te sigurno večeras žele osvetu.

Naravno, u prvom planu nalazi se sjajni Dani Olmo koji bi već na zimu mogao napustiti Dinamo. Ovaj Španjolac igra nevjerojatno i privukao je interes mnogih velikana.

Talijanski mediji prenose da će večeras njegovu igru pratiti skauti Rome i Milana koji se nadaju da bi mogli dovesti ovog 20-godišnjaka u svoje redove u siječnju.

Milan je posebno zainteresovan za Olma, ali on baš nema želju da dođe u ovaj klub jer se Rossoneri ne nalaze baš u najboljoj situaciji. Ipak, sigurno je da čelnici Milana neće tako lako odustati.

#related-news_0