Braco: Dinamo i Zvezda su najbolji klubovi na Balkanu

Champions League 26. stu 201915:05 > 15:11
Sebastian Widmann/Getty Images

Sportski direktor Bayerna Hasan Salihamidžić rekao je kako smatra da su Dinamo Zagreb i Crvena zvezda najveći klubovi na ovim prostorima.

Večeras se u sklopu 5. kola Lige prvaka u Beogradu sastaju Crvena zvezda i Bayern, a uoči utakmice najtraženiji čovjek je bio Hasan Braco Salihamidžić.

“Crvena zvezda dominira i igra najbolji nogomet u Srbiji. Ima godina kada je tako, kada je drugačije, ali ove je jasno. Što se tiče Europe, sada su na trećem mjestu i mogu se plasirati u sljedeću rundu. Ako ne, onda u Europa ligu”, rekao je sportski direktor Bayerna.

A onda je Braco dobio pitanje koji je najbolji klub na Balkanu.

“Teško je reći. Tu je i Dinamo, oni igraju dobro i imaju fantastičnu ekipu. Po meni su ta dva kluba najbolja na ovim prostorima”, zaključio je Salihamidžić tu temu.

Povezano