07.11.2019 | 11.00

Son zbog teške povrede Gomesa odbio slaviti pogodak

Nakon jednog od pogodaka protiv Zvezde, Son je odmah počeo tražiti kameru kako bi umjesto slavlja poslao još jednu poruku Gomesu

U 4. kolu Lige prvaka londonski Tottenham je s 4:0 slavio u Beogradu protiv Crvene zvezde, a junak susreta bio je Koreanac Son Heung-min, koji je zabio dva pogotka.

Iako još uvijek zasigurno potresen od loma noge kojeg je neizravno prouzrokovao Portugalcu Andre Gomesu u premijerligaškom dvoboju protiv Evertona, Son je briljirao u Beogradu, zabivši dva pogotka u četiri minute (57. i 61.) a prilikom jednog pogotka iskoristio je priliku da se još jednom javno ispriča portugalskom kolegi.

Nakon pogotka, Son je odbio slaviti te je umjesto toga odmah počeo tražiti kameru kako bi umjesto slavlja poslao još jednu poruku Gomesu, koji je uspješno operiran i koji je napustio bolnicu.