Chelseaju se večeras dogodilo nešto potpuno BIZARNO

Champions League 5. stu 201923:00 > 23:11
Michael Regan/Getty Images

U ludoj utakmici Chelseaja i Ajaxa koja je završila 4:4 vidjeli smo nešto što će ostati zapamćeno u povijesti Lige prvaka.

Ajax je nakon prvih 45 minuta vodio 3:1. Ne bi tu bilo ništa bizarno da nisu uputili samo jedan jedini udarac u okvir gola. Da, dobro ste pročitali. Chelsea je sam sebi zabio dva gola.

Prvo je u drugoj minuti Tammy Abraham nespretno reagirao i poslao loptu u svoju mrežu. Brzo je Chelsea izjednačio već u 5. minuti iz jedanaesterca koji je izveo Jorginho. Nakon toga je Quincy Promes nakon lijepog centaršuta Hakima Ziyecha ponovno doveo goste u vodstvo sa jedinim udarem u okvir.

Treći pogodak Kopljanika dijelo je golmana Chelseaja Kepe koji je bio na krivom mjestu u krivo vrijeme nakon kornera Ziyecha. Naime, igrač Ajaxa je izveo korner koji je pogodio vratnicu te se od vratara Chelseaja odbilo u gol.

Tako je Ajax sa samo jednim udarcem u okvir gola u prvom dijelu došao do tri pogotka.