SSC Napoli

Belgijski reprezentativac Dries Mertens ušao je u povijest Napolija

Dries Mertens

Marco Luzzani/Getty Images

Napoli je veoma dobro otvorio utakmicu i sitgao do prednosti već u 17. minuti kada je Callejon usposlio Mertensa koji je sjajno pogodio za 0:1 i tako se izjednačio s legendarnim Diegom Maradonom.

Naime, za Mertensa je ovo bio 115. gol u dresu Napolija koliko ima i Maradona. Najbolji strijelac u povijesti kluba iz Napulja je Marek Hamšik koji je postigao 121 gol.

Međutim, tinejdžerska zvijezda Salzburga Erling Braut Haaland iz jedanaesterca je poravnao na 1:1 u 41. minuti.