ON nije sa ovog svijeta! Ušao i zabio hat-trick!

Champions League 22. lis 201923:05 > 23:09
Michael Regan/Getty Images

Killian Mbappe pokazao je da je možda i najbolji igrač svijeta u ovom trenutku

Parižani su u svim segmentima nadigrali Club Brugge i na kraju sasvim zasluženo slavili s visokih 5:0, a do prvog pogotka došli su već nakon sedam minuta igre.

Povezano

Icardi je sjajno ‘pokupio’ ubačaj Di Marije i pospremio loptu u mrežu domaćina za vodstvo od 1:0 koje je bilo na snazi sve do 60. minute.

Prednost francuskog tima udvostručio je Mbappe, a već u 63. minuti bilo je 3:0 zahvaljujući golu koji je postigao Icardi na asistenciju Mbappea. Na tome gosti nisu stali, i u nastavku utakmice su dominirali, stvarali šanse, što se isplatilo u finišu. U 79. i 83. minuti Mbappe je postigao još dva pogotka i kompletirao tako hat-trick.

S večerašnjim hat-trickom Mbappe je uspio da dođe na brojku od 15 postignutih golova u Ligi prvaka i postane ujedno najmlađi igrač kojem je to pošlo za nogom. Rekord je prethodno držao Argentinac, s tim da je on do ovog dostignuća došao kada je imao 21 godinu i 289 dana, dok Mbappe ima 20 i 302 dana.

Nije mladog Francuza bilo neko vrijeme u momčadi PSG-a zbog ozljede, ali čim se vratio pokazao je da se radi o nevjerojatnoj klasi. Ako ovako nastavi, Mbappe će vrlo brzo postati najbolji igrač svijeta!