Perišić: Atmosfera će biti strastvena kao u Hrvatskoj

Daniel Kopatsch/Getty Images for FC Bayern

Hrvatski nogometaš Ivan Perišić najavio je utakmicu svog kluba Bayerna i Olympiacosa u Ligi prvaka.

“Igrao sam već jednom u Pireju i to u dresu Borussije, atmosfera na stadionu je stvarno strastvena. Moramo biti koncentrirani od prve minute jer će nam inače biti jako teško. Već nekoliko puta sam igrao protiv grčkih klubova, protiv Olympiakosa, Panathinaikosa, PAOK-a i atmosfera je uvijek bila posebna. Navijači su strastveni i u Turskoj i u Hrvatskoj, volim igrati u takvim uvjetima, svaki igrač to voli”, rekao je Perišić.

Bayern je u dvije utakmice u Bundesligi osvojio samo bod, a hrvatski nogometaš kaže kako je to sada iza njih.

“Želimo što prije zaboraviti ova zadnja dva susreta u Bundesligi i koncentrirati se na budućnost. Idemo u Pirej po pobjedu, bio bi to veliki korak prema 16 najboljih”, zaključio je Perišić.

Martin Rose/Bongarts/Getty Images