Dinamu prijeti nova utakmica bez gledatelja

sportklub

Dinamo je poražen u drugom nastupu Lige prvaka, međutim nakon dvoboja protiv Manchester Cityja više se raspravlja oko moguće kazne klubu zbog problema s navijačima.

Ross Kinnaird, Getty Images

Kako pišu engleski mediji, navijača Dinama istrgali su oko 150 stolica s tribine na kojoj su bili smješteni, te su objekte zatim bacali prema navijačima Cityja koji su uzvratili istom mjerom. UEFA je već pokrenula disciplinski postupak protiv oba kluba, međutim Dinamo će po svemu sudeći proći s težom posljedicom.

Iako se u Dinamu nadaju ‘samo’ novčanoj kazni, mogla bi ih zahvatiti ona puno teža, još jedna utakmica bez gledatelja, a to bi se moglo dogoditi u aktualnom izdanju Lige prvaka jer hrvatskog prvaka očekuju još dvije domaće utakmice, protiv Šahtjara i uzvrat sa Manchester Cityjem.

Podsjetimo, Dinamo se nalazi pod ‘uvjetnom’ kaznom, a već je ove sezone igrao jednu utakmicu pred praznim tribinama, susret u kvalifikacijama za LP protiv gruzijskog Saburtala.