Je li moguće? Gojaka pratila Barca na Etihadu

gnkdinamo.hr

Hrvatski skaut Barcelone Goran Vučević pratio je utakmicu Manchester Citya iz vrlo zanimljivog razloga.

gnkdinamo.hr

Kako piše španjolski Mundo Deportivo, Barcelona je zainteresirana za usluge bosansko-hercegovačkog reprezentativca koji igra za Dinamo.

Povezano

Dobio je samo 30 minuta protiv ‘građana’, ali Amera Gojaka (22) su posebno pratili Goran Vučević kao skaut Barcelone te Txiki Begirstain, sportski direktor Citya i bivši zaposlenik Barcelone. Kako tvrdi Mundo Deportivo, tamo je bio i predstavnik Real Betisa, Joaquin Capparos koji je u službi svog kluba očito htio provjeriti sposobnosti Gojaka uživo.

Dinamo je ovog ljeta odbio ponude Schalkea i Leverkusena iz Bundeslige, te West Hama i Southamptona iz Premier lige. Mnogo se pisalo da će Gojak napustiti redove Modrih, ali Dinamo je imao druge ideje. Znate da je igrač koji je Dinamu donio ulazak u Ligu prvaka fantastičnim pogotkom protiv Rosenborga u Trondheimu trenutno u ‘nemilosti’ kod Nenada Bjelica zbog nezalaganja na utakmici protiv Varaždina u prvenstvu.

No, nema sumnje da je riječ o vrlo kvalitetnom igraču te da će se vrlo brzo ponovno nametnui Bjelici i konkururati za prvih 11 Dinama. Novih ponuda ne bi trebalo nedostajati, a vidjet ćemo je li Barcelona zaista zagrizla za Amera Gojaka.