Modrić se posuo pepelom pa imao poruku za suigrače

Matthias Hangst/Bongarts/Getty Images

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić, koji je u utorak odigrao svih 90 minuta za Real Madrid u remiju 2:2 s Club Bruggeom u LP, rekao je nakon utakmice kako moraju popraviti puno stvari.

– Nismo dobro otvorili utakmicu. Nakon dvije greške zabili su nam dva gola, a to je nešto što se ne smije događati. Napose ne u Ligi prvaka, jer se to ovdje skupo plaća – izjavio je Modrić i dodao:

– Da li je to nedostatak koncentracije? Ne znam, može biti. Drugi gol su nam zabili zbog moje greške, zbog mog netočnog dodavanja. Moramo popraviti puno stvari, jer ne može ulaziti u gol sve što protivnici upute prema našim vratima.

Real je imao imperativ pobjede nakon što je u prvom kolu izgubio s 0:3 na gostovanju kod PSG-a. Belgijci su vodili s 2:0 na poluvremenu, a Real je izjednačio pogocima Sergija Ramosa (55) i Casemira (85).

– Reagirali smo kao kolektiv u drugom poluvremenu i zabili za izjednačenje. Malo nam znači neriješeno na vlastitom terenu, ali pokazali smo karakter i borbenost – napomenuo je Modrić, koji je prvi puta ove sezone odigrao svih 90 minuta za Kraljevski klub. U subotu je protiv Atlético Madrida odigrao zadnjih 25 minuta, i to nakon što je 19 dana izbivao s travnjak