Zidane opet iznenađuje! Izostavio dvije zvijezde za LP

Champions League 1. lis 201914:40 > 14:44
Aitor Alcalde, Getty Images Sport

Nogometaši Real Madrida večeras igraju pred svojim navijačima protiv Club Bruggea utakmicu drugog kola grupne faze.

Martin Rose/Getty Images

Real Madrid je u prvom kolu doživio težak poraz na gostovanju protiv PSG-a koji ih je savladao sa 3:0, dok je Club Brugge odigrao utakmicu bez golova na svom terenu protiv Galatasaraya.

Jasno je da je kraljevski klub veliki favorit u večerašnjem okršaju i izabranici Zinedinea Zidanea sigurno će željeti ostvariti prvu pobjedu u novom izdanju Lige prvaka.

No, Zidane je uspio iznenaditi španjolsku javnost nekoliko sati pred utakmicu. Francuski stručnjak objavio je popis igrača na koje računa večeras, a na iznenađenje mnogih dvije zvijezde večeras nećemo gledati na Santiago Bernabeu.

Naime, Zidane je odlučio da večeras neće računati na Garetha Balea i Jamesa Rodrigueza. Posebno iznenađenje je James za kojeg se vjerovalo da bi mu Zidane mogao pružiti šansu od prve minute.

Podsjećamo, utakmica između Real Madrida i Club Bruggea igra se večeras od 18:55 sati.