Realovac se morao ispričati zbog fotke iz svlačionice

Srdjan Stevanovic/Getty Images

Alphonse Areola ovog je ljeta iz PSG-a stigao u Real umjesto Keylora Navasa koji je otišao u drugom smjernu.

Već u prvom kolu Lige prvaka ždrijeb je spojio PSG i Real, a domaćin je kraljeve ispratio s 3:0.

Areola još uvijek čeka na prve minute u kraljevskom dresu, no već je na sebe uspio navući bijes navijača Reala. Naime, nakon poraza u Parizu, iz svlačionice PSG-a procurio je njegov selfie s donedavnim suigračima Choupo-Motingom i Kylianom Mbappeom.

Ubrzo se Areola ispričao navijačima.

– Dragi navijači Real Madrida, jako sam tužan zbog nekih komentara na fotografiju koja kruži društvenim mrežama. Želim da svi navijači Reala znaju da mi je srce postalo bijelo od dana kad sam potpisao za ovaj klub i ne podnosim ni najmanju sumnju u moju motivaciju i odanost Realu. Ovaj poraz utjecao je na mene kao i na sve koji vole ovu obitelj. Nakon utakmice ponovno sam se družio s bivšim suigračima i prijateljima, jer nisam imao vremena da se s njima pozdravim kada su mi javili da idem u Madrid. Stoga, ponavljam svoje ispriku madridskim navijačima koji su se osjećali uvrijeđeno, to nije bila moja želja i nadam se da ćemo zajedno ostvariti velike uspjehe – napisao je Areola.