Talijani: Tri velikana javila su se Dinamu za Olma

Champions League 19. ruj 201919:37 > 19:43
Dean Mouhtaropoulos/Getty Images

Nakon velike pobjede Dinama nad Atalantom ponovno se priča o Daniju Olmu.

Nije Španjolac postigao nijedan pogodak, ali je odigrao još jednu fantastičnu utakmicu i pokazao da ga Dinamo neće moći još dugo zadržati.

Povezano

Olmo je ovog ljeta htio napustiti Dinamo, ali je zagrebački klub za njega tražio 40 milijuna eura. I obitelj Olmo i zainteresirani kupci smatrali su da je to previše, ali iz Dinama nisu odustajali i zadržali su ga za nastup u Ligi prvaka. Pokazalo se već u prvoj utakmici da je to bio odličan potez.

Talijanski Calciomercato otkriva da je Milan bio u najboljoj poziciji, ali da su se još dva velika kluba javila Dinamu u posljednjih 20 dana.

Jedan veliki španjolski i jedan veliki njemački klub počeli su pregovore s Dinamom. Lov na Olma je otvoren i cijena na aukciji bi mogla otići iznad 30 milijuna eura. Mamić, prvi čovjek Dinama, čeka da Olmo svojim nastupima u Ligi prvaka dostigne još veću cijenu, a to nikako nije dobar znak za Milan koji mora odmah reagirati”, pišu Talijani.