17.09.2019 | 20.50

Senzacija: Inter se u 93. spasio poraza od Slavije

Utakmicama u Milanu i Lyonu krenula je nova sezona Lige prvaka, a već smo svjedočili i prvoj senzaciji.

Slavia Prag

Emilio Andreoli/Getty Images

Slavia Prag

U skupini F Inter na Giuseppe Meazzi protiv Slavije odigrao samo 1:1.

Imali su Nerazzurri u prvom dijelu nekoliko dobrih prilika za vodstvo, no što je propustila obrana Čeha, nije prošlo Ondreja Kolara.

Meazza je zanijemila u 64. minuti kada je Olayinka natrčao na jednu loptu nakon sjajne obrane Handanovića pa lakoćom zabija za 0:1. U 93. minuti Inter je dobio slobodnjak na 20-ak metara, pucao je Sensi i uzdrmao prečku, a lopta se odbija do Barelle kroz šumu nogu pogađa za 1:1.

Marcelo Brozović je igrao do 72. minute.

U skupini G Lyon i Zenit su odigrali 1:1. Rusi su poveli u 41. minuti golom 'iranskog Messija' Azmouna nakon sjajne akcije, da bi Lavovi izjednačili preko Depaya iz penala u 50. minuti.