Dobre vijesti za Dalića: Brekalo zabio u pobjedi Vukova

Bundesliga 25. kol 201920:16 > 20:25
Josip Brekalo
Martin Rose/Bongarts/Getty Images

Wolfsburg je u 2. kolu ostvario i drugu pobjedu i slavio je na gostovanju kod Herthe sa 3:0.

Josip Brekalo u novu sezonu Bundeslige ušao je kao zamjena u svom Wolsburgu. U prvoj službenoj utakmici sezone postigao je pogodak za Vukove u Kupu kada je ušao s klupe.

Prošli tjedan je dobio samo devet minuta, dok je ovog tjedna ušao u igru u 77. minuti i zabio samo pet minuta kasnije za 2:0 protiv Herthe.

Prvi pogodak za Vukove postigao je Weghorst u 8. minuti iz jedanaesterca, dok je treći zabio Rousillon u prvoj minuti sudačke nadoknade.

Wolsburg je sa dvije pobjede jedna od pet ekipa sa savršenim učinkom, a nadamo se da će Brekalo sve više prilika dobivati jer igrač njegove kvalitete ne bi smio sjediti na klupi.