Werner pokazao zašto ga Kovač toliko želi

Bundesliga 25. kol 201917:44 > 17:48
Alexander Hassenstein/Getty Images

Nogometaši RB Leipziga su u 2. kolu nove sezone Bundeslige na svom terenu savladali Eintracht Frankfurt sa 2:1 i tako stigli i do druge pobjede.

Matthias Kern/Bongarts/Getty Images

Nakon što su u 1. kolu bili uvjerljivi protiv novaka u ligi Union Berlina na gostovanju sa 4:0, izabranici Juliana Nagelsmanna su stigli i do nova tri boda.

Povezano

Ipak, gosti su već u 6. minuti mogli stići do vodstva kada je Filip Kostić imao zicer unutar peterca, ali je poslao loptu pored desne stative.

Kazna je stigla samo četiri minute kasnije kada je nakon ubačaja iz kornera Timo Werner pogodio za vodstvo od 1:0.

Domaći su nakon toga bili bolja ekipa na terenu i više su napadali, a Werner je početkom drugog poluvremena mogao stići i do drugog gola, ali je njegov udarac sjajno obranio Kevin Trapp.

Leipzig je napadao s ciljem da postigne i drugi gol i riješi sve dileme oko pobjednika, a on je stigao u 80. minuti kada je Yussuf Poulsen sjajnim udarcem iz voleja zatresao mrežu Eintrachta za 2:0.

Ipak, gosti su u 90. minuti uspjeli preko Paciencije smanjiti na 2:1, a iako su pokušavali da dođu i do drugog gola, na kraju u tome nisu uspjeli pa su upisali poraz.