Ništa od Kovačeve puste želje: Werner ostaje u Leipzigu

Bundesliga 25. kol 201915:35 > 15:41
Matthias Kern/Bongarts/Getty Images

Iako se u prethodnom periodu nagađalo da će pojačati giganta iz Bavarske, Timo Werner je odlučio da ipak produži ugovor sa Leipzigom.

Napadaču je stari ugovor isticao u lipnju sljedeće godine, pa da se ne bi dogodilo da napusti klub kao slobodan igrač, čelnici Leipziga su odlučili da sada produže ugovor sa njim na još četiri godine.

Naravno, ovaj potez će ih dovesti u mnogo bolju pregovaračku poziciju ako odluče Wernera ipak prodaju sljedećeg ljeta, a i znatno će mu podići cijenu.

Kicker javlja da reprezentativac Njemačke sada u ugovoru ima klauzulu prema kojoj neće moći napustiti klub za manje od 30 milijuna eura.

“Drago mi je što sam potpisao novi ugovor. Proces je trajao već duže vrijeme, a ja sam htio biti potpuno siguran da mogu da napravim iskorak u razvoju kluba. Sada u potpunosti mogu biti koncetriran za igranje u Leipzigu u ovoj sezoni“, rekao je Werner.