Coutinho dolazi u Bayern, Kovač najavio velike stvari

Getty Images/Alex Grimm

Vezni nogometaš Barcelone Phillipe Coutinho branit će boje Bayerna u sljedećoj sezoni, čemu se trener Niko Kovač posebno veseli.

Katalonci i Bavarci su se dogovorili oko uvjeta, ostalo je još samo da Brazilac prođe medicinske preglede i potpiše ugovor.

Mislim da mi, a kada to kažem ne mislim samo na Bayern, već i na Bundesligu i cijelu Njemačku, možemo biti sretni jer imamo priliku dovesti takvog igrača. On se nije dokazao samo u klubovima, već u nacionalnoj momčadi. Tko je pratio Copa Americu, zna o čemu govorim. Veselimo se. Mislim da će nam dobro doći i da će pokazati ono što može, a to je sjajan nogometl“, istaknuo je Kovač i dodao:

„To je naša zajednička odluka, koju smo svi donijeli. Takva je praksa bila i kada su prijašnji transferi u pitanju. Svi smo sretni, u suprotnom ga sigurno ne bismo doveli. Znamo da je on vrhunski igrač. Obećavamo samo najbolje: dobre mečeve, puno golova i asistencija i uspjeh“.

Munchenski klub je u prvoj utakmici nove sezone Bundeslige remizirao s Hertom 2:2.

Povezano