Alaba: Dobar je Perišić, ali treba nam veliko pojačanje

Bundesliga 13. kol 201911:45 > 11:51
Oliver Hardt/Bongarts/Getty Images

Hrvatski nogometaš Ivan Perišić potpisao je ugovor s Bayernom, a danas je predstavljen i u prostorijama novog kluba.

Perišić je dočekan od strane medija i navijača sa dosta skepse, a čini se kako i budući suigrači smatraju da je klub mogao dovesti i veće pojačanje.

Perišić nam donosi puno iskustva. Vješt je s obje noge i dobar u igri glavom. Zna igrati na najvišoj razini i pomoći će nam. Ali čelnici kluba znaju da moraju dovesti vanserijske igrače”, rekao je David Alaba.

Povezano

Hrvatski nogometaš je došao na jednogodišnju posudbu u Bayern koji će imati i opciju otkupa od Intera na kraju sezone.

Bayern je platio posudbu Perišića 5 milijuna eura, a ako ga žele otkupiti morat će platiti još 20 milijuna za 30-godišnjeg Hrvata,