Alaba: Dobar je Perišić, ali treba nam veliko pojačanje

Hrvatski nogometaš Ivan Perišić potpisao je ugovor s Bayernom, a danas je predstavljen i u prostorijama novog kluba.

Perišić je dočekan od strane medija i navijača sa dosta skepse, a čini se kako i budući suigrači smatraju da je klub mogao dovesti i veće pojačanje.

"Perišić nam donosi puno iskustva. Vješt je s obje noge i dobar u igri glavom. Zna igrati na najvišoj razini i pomoći će nam. Ali čelnici kluba znaju da moraju dovesti vanserijske igrače", rekao je David Alaba.

Hrvatski nogometaš je došao na jednogodišnju posudbu u Bayern koji će imati i opciju otkupa od Intera na kraju sezone.

Bayern je platio posudbu Perišića 5 milijuna eura, a ako ga žele otkupiti morat će platiti još 20 milijuna za 30-godišnjeg Hrvata,

Perišić brzo prebolio Niku: Dobrodošao, Herr Flick!

Bayern je u susretu 4. kola Lige prvaka, prvom otkako je ostao bez Nike Kovača, na svom terenu pobijedio Olympiacos, puno teže nego krajnji rezultat (2-0) to sugerira. Juventus je, teškom mukom, slavio (2-1) na gostovanju kod Lokomotiva u Moskvi.

Perišić: Atmosfera će biti strastvena kao u Hrvatskoj

Hrvatski nogometaš Ivan Perišić najavio je utakmicu svog kluba Bayerna i Olympiacosa u Ligi prvaka.

Perišić otkrio zašto je pustio suzu na Poljudu

Ivan Perišić protiv Mađarske na Poljudu pustio je suzu dok je svirala himna Hrvatske.

Zašto je uopće Perišić pucao onaj penal?

Hrvatska je uvjerljivo pobijedila Mađarsku, ali u drugom poluvremenu promašen je jedanaesterac i u svih 45 minuta nije postignut novi pogodak.