I službeno je pao potpis: Perišić u Bayernu!

Bundesliga 13. kol 201911:06 > 11:06
Thananuwat Srirasant/Getty Images for ICC

Hrvatski nogometaš Ivan Perišić novi je igrač Bayerna iz Munchena. Kako se navodi u službenoj objavi njemačkog kluba, Hrvat je stigao iz Intera na jednogodišnju posudbu s pravom otkupa.

Iskusni hrvatski nogometaš će na posudbi biti do 30. lipnja 2020. godine, poslije čega će klub iz Munchena imati pravo ga otkupiti.

“Ivan će nam pomoći svojim velikim iskustvom“, rekao je sportski direktor Bavaraca Hasan Salihamidžić. “Ima dobru tehniku, fleksibilan je u napadu. Siguran sam da će se brzo uklopiti jer poznaje dobro i Bundesligu i trenera Niku Kovača”.

Perišić je prethodno u Njemačkoj igrao za Wolfsburg i Borussiju iz Dortmunda.

“Drago mi je što ću ponovno igrati u Bundesligi. Bayern je jedan od najvećih klubova u Europi. Želimo osvojiti sva domaća natjecanja, ali i Ligu prvaka”, rekao je hrvatski nogometaš koji je ugovor potpisao još u ponedjeljak, poslije obavljenih liječničkih pregleda.

Povezano