Mukama je kraj: Real napokon pronašao klub za Balea?

Bundesliga 6. kol 201916:46 > 16:54
Alex Caparros/Getty Images

Madridski list AS koji je tradicionalno naklonjen Real Madridu tvrdi da su Kraljevi konačno pronašli novi klub za Garetha Balea.

Prema pisanju AS-a Real Madrid i Bayern bi mogli spojiti ugodno s korisnim te se na neki način riješiti obostranih muka. Madrižani se žele riješiti Balea pod svaku cijenu, a Bayernu je neophodno pojačanje u napad.

Povezano

U Madridu i ptice na grani znaju da Zinedine Zidane više ne računa na Balea te se jedva čeka riješiti Velšanina. Nakon što je propao transfer u Kinu, sljedeća destinacija bi mogla biti Njemačka.

Bayern je navodno zainteresiran za dovođenje Balea na posudbu uz opciju da na kraju sezone otkupi njegov ugovor.

Njemački klub je sličan recept primjenio 2017. godine kada je na dvogodišnju posudbu stigao James Rodriguez, ali na kraju se nije zadržao u Munchenu više od dvije sezone.

Posao bi mogao sponzorirati i Adidas koji je sponzor Bayerna i Garetha Balea.