"Dortmund će osvojiti Bundesligu sljedeće sezone"

Bundesliga 17. srp 201913:10 > 13:20
Jörg Schüler/Getty Images

Neven Subotić je nedavno potpisao za novopečenog bundesligaša Union iz Berlina i na taj način se poslije nekoliko godina vratio u njemački nogomet.

Getty Images/Alexander Hassenstein

On je u razgovoru za tamošnje medije rekao da njegov nekadašnji klub Borussia iz Dortmunda ima najkvalitetniju momčad u ligi, te da očekuje da osvoji prvenstvo.

“Ako Bayern ne dovede pojačanja ovog ljeta, titula će na kraju pripasti Dortmundu. To kažem i kao bivši igrač, ali i navijač tog kluba”, rekao je srpski nogometaš, a potom prokomentirao povratak Matsa Hummelsa.

„Čestitam mu na povratku. Momčad je mnogo dobio njegovim dolaskom. Osvojio je četiri titule sa Bayernom, dok je u Dortmundu uzeo jednu. Njegovo iskustvo će prevagnuti u korist Borussije, ovo im je, zajedno, velika šansa“.

Uz Matsa Hummelsa, u klub su došli Nico Schulz iz Hoffenheima, Thorgan Hazard iz Borussije Monchengladbach, Julian Brandt iz Bayer Leverkusena i Paco Alcacer koji je otkupljen od Barcelone nakon uspješne posudbe prošle sezone.