Kovač i igrači mole upravu Bayerna za pojačanja

Bundesliga 17. srp 20199:33 > 9:34
Maja Hitij/Bongarts/Getty Images

Robert Lewandowski poručio je upravi Bayerna da mora dovesti još pojačanja ukoliko želi da klub bude konkurentan u Ligi prvaka.

Njemački prvak ovog ljeta postao je jači za Lucasa Hernandeza i Benjamina Pavarda, dok su klub napustili Ribery, Robben, Hummel, Rafinha i James.

Povezano

Potrebno je da dođu još neki igrači“, ocijenio je Lewandowski u Los Angelesu. “Bit će teško osvojiti Ligu prvaka ukoliko ne dovedemo još pojačanja. Da biste igrali na vrhunskom nivou, potrebna je kvaliteta i snažna momčad. U posljednje dvije godine, Bayern nije doveo veliko pojačanje”.

Poljak sa minhenskim klubom ima ugovor do 2021. godine, a iz uprave su najavili da bi trebao dobiti novi ugovor ovog ljeta:

“Pregovaramo. Ne znam koliko će to dugo trajati. Ne ovisi sve o meni”, poručio je na kraju Lewandowski.

Molbu Bayernovoj upravi poslao je i Joshua Kimmich, sjajni bek Bayerna koji smatra da Bayern trenutačno nema momčad za najveće domete.

Matthias Hangst/Bongarts/Getty Images

Osvojiti Ligu prvaka moj je dječački san. Želim i ove sezone napasti taj trofej jer ono što smo pokazali prošle sezone nije bilo dovoljno. Imamo dosta kvalitetnih igrača, ali pitam se je li to dovoljno. U ovom trenutku imamo 17 igrača u polju i, ako stvarno želimo uspjeh u Ligi prvaka, trebali bismo dovesti još nekoliko vrhunskih igrača”, poručio je Kimmich.