Nitko ga neće? Želi ga Niko Kovač

Bundesliga 16. lip 201913:39 > 13:49
Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images

Bale je iza sebe ima ispodprosječnu sezonu, Zinedine Zidane ga je otpisao u Realu zbog čega ga madridski klub želi prodati ili rasteretiti proračun za plaće eventualnom posudbom.

Gareth Bale, nogometaš koji se naosvajao trofeja u Real Madridu, jedan je od važnijih igrača zbog kojih su  Kraljevi bili prvaci Evrope tri puta u nizu, odveo je i svoju reprezentaciju na EURO 2016, ali ni to mu nije dovoljno da s lakoćom pronađe novi klub. Najveći evropski klubovi bi rado Balea vidjeli u svojim redovima, međutim problem predstavlja njegova plaća u Realu.

Laszlo Balogh/Getty Images

Međutim, čini se da se konačno pojavio klub koji je iskusnom ofanzivcu spreman plaćati 350.000 funti tjedno. Prema pisanju The Suna Balea je na jednogodišnju posdubu spreman dovesti Bayern. Niko Kovač i Bavarci traže zamjene za Arjena Robbena i Francka Riberyja te zvijezdu Los Blancosa smatraju jednom od opcija za njihovu zamjenu.