Kovač dobio odbijenicu kakvoj se nije nadao

Bundesliga 15. lip 201918:33 > 18:42
Getty Images/Matthias Hangst

Trener Bayerna u svom je timu htio analitičara Marcela Dauma (32), sina proslavljenog trenera Christopha Dauma (65).

Niko Kovač je prije nekoliko dana htio pojačati svoj stručni stožer. Bivši hrvatski izbornik u svom je timu htio analitičara Marcela Dauma (32), sina proslavljenog trenera Christopha Dauma (65).

Povezano

Mlađi Daum trenutačno radi u Bayeru iz Leverkusena koji ga nema namjeru pustiti pa će tako Niko ostati bez željenog stručnjaka.

Otkrio je to Marcelov otac Christoph Daum, legendarni njemački trener.

“Mogu potvrditi da ovaj interes traje još iz Eintrachta gdje je Niko surađivao s mojim sinom i upoznao njegove kvalitete, ali Marcel je zadovoljan u klubu i neće ići nigdje.”

Marcel Daum radi u odjelu “Analitika i istraživanje”, Niko očito misli da Marcel zna više nego ljudi u Bayernu pa ga pokušava svim silama dovesti u bavarski klub.