"Jović će sigurno biti najbolji napadač u Europi"

Bundesliga 27. svi 20194:59 > 8:04
Getty images/Ronny Hartmann

Eintracht iz Frankfurta nije se uspeo plasirati u Ligu prvaka, ali srpski reprezentativci Filip Kostić i Luka Jović imaju mnogo razloga za zadovoljstvo.

Alex Grimm/Bongarts/Getty Images

Kostić je odličnim partijama zaslužio stalni ugovor, dok je mladi napadač na meti najvećih europskih klubova.

“Jović je najbolji igrač sa kojim sam igrao u Bundesligi. Mlad je, ima nevjerojatan talent i postigao je mnogo golova, pogotovo u važnim susretima,” rekao je Kostić u razgovoru za njemačke medije.

Vezni igrač Eintrachta siguran je u sjajnu budućnost suigrača iz reprezentacije Srbije.

Želim mu sve najbolje u karijeru, a ako nastavi u istom ritmu sigurno će biti najbolji napadač u Europi.

Kostić je također potpuno zadovoljan sezonom kluba iz Frankfurta.

To je bila moja prva sezona u Eintrachtu i moj najbolji rezultat. Kao tim smo izuzetno jaki, atmosfera u ekipi je sjajna, dobri smo prijatelji i na terenu i van njega. Sve to pridonijelo je uspehu.