Kramarić: Teško mi netko može ponuditi bolje uvjete

Bundesliga 25. svi 201919:20 > 19:28
Matthias Hangst/Bongarts/Getty Images

Hrvatski napadač Andrej Kramarić zadovoljan je u Hoffenheimu i ne namjerava napustiti njemački klub.

Hrvatski napadač ima još jednu sezonu iz snova u Bundesligi, a zabio je ukupno 17 pogodaka.

Ukupno se nalazi na diobi trećem mjesta ljestvice strijelaca, a znamo da Kramaričev učinak nisu samo golovi.

“Svojim brojkama moram biti zadovoljan, bila je to stvarno uspješna sezona po tom pitanju. Pogotovo što vrlo često nisam igrao špicu, nego više u veznom redu, gdje sam se puno više trošio jer sam i mnogo više sudjelovao u defenzivi. Ne mogu se požaliti na osobni učinak”, rekao je Kramarić u intervjuu za Sportske novosti.

Povezano

Dosta se spominje njegov odlazak u neki bolji klub, ali Krama je zadovoljan u Hoffenheimu.

“Vrhunski stadion koji je pun, najmoderniji kamp kakav, čujem, nema ni Bayern, fenomenalni uvjeti. Sve me to čini sretnim i zadovoljnim u Hoffenheimu, a i financijski uvjeti koje imam su vrhunski. I malo koji klub mi može ponuditi bolje. Tako da se na ljeto ne mora apsolutno ništa dogoditi, ostanak u Hoffenheimu čini se vrlo mogućim”, zaključio je hrvatski napadač.