Bobić: Rebić bi mogao napustiti Eintracht

Bundesliga 23. svi 201916:19 > 16:20
Matthias Hangst/Getty Images

Sportski direktor Eintrachta Fredi Bobić potvrdio je da bi Ante Rebić mogao napustiti klub na kraju sezone.

Nekoliko igrača Eintrachta privuklo je pažnju većih europskih klubova. Već se danima spominje kako će Luka Jović pojačati madridski Real, a Ante Rebić bi mogao put Premier lige, kao i Heller.

“Ne moramo prodati nijednog igrača, bar što se ekonomske situacije tiče. Ali sve je moguće. Čak bi sva trojica navedenih mogla otići”, priznao je Bobić.

Povezano

“Siguran sam da su oni zadovoljni u Frankfurtu, ali u određenom trenutku drugi faktori imaju veću važnost. Nećemo moći napraviti ništa, ako oni odluče otići. To je ono i što navijači moraju razumjeti”.

Za Rebića su zainteresirani Bayern i Manchester United, a možda se u međuvremenu pojavilo i neko novo ime.