Kovač nudi bogastvo za mladu talijansku zvijezdu

Bundesliga 13. svi 201919:05 > 19:15
Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images

Bayern na kraju sezone ide u potpuni remont momčadi, a čini se kako neće štedjeti u ovom prijelaznom roku.

Na kraju sezone brojni igrači će napustiti bavarski klub, a među njima su i legende tog kluba Arjen Robben i Franck Ribery.

Brojni igrači se dovode u kontekst s njemačkim prvakom, ali neke mete su ozbiljno već locirane i ponude su poslane na adresu.

Jedan od tih igrača je i mladi 21-godišnji Talijan Federico Chiesa, koji ove sezone igra sjajno u dresu Fiorentine.

Povezano

Kako prenose talijanski mediji Bayern je poslao ponudu za mladog igrača tešku 60 milijuna eura.

Ipak, njemački klub će imati veliku konkurenciju u drugim europskim velikanima, prije svih Manchester City i Juventus, koji također žele talijanskog nogometaša.

Inače, Federico je dokaz da jabuka ne pada daleko od stabla, njegov otac je legendarni bivši talijanski nogometaš Enrico Chiesa.